در این مقاله از سایت ایلیا صنعت پنجره به موضوعات زیر پرداختیم :

پنجره ترمال بریک

پنجره ترمال بریک آلومینیومی

پنجره ترمال بریک چیست

در و پنجره ترمال بریک

ترمال بریک

ترمال بریک چیست

درب ترمال بریک

درب و پنجره ترمال بریک


درب و پنجره ترمال بریک

ترمال بریک چیست و چه مزایای دارد؟ این قاب یکی از محصولاتی است که برای ساخت انواع درب و پنجره ترمال بریک مورد استفاده قرار می گیرد. قاب مورد نظر ما دارای مزایای زیادی برای ساختمان است.

یکی از مهم ترین مزیت هایی که درب و پنجره ترمال بریک دارد، افزایش بهره وری انرژی است. این نکته بدین معناست که شما در کمترین زمان ممکن هوای مطلوب خود را در فضای داخلی خواهید داشت. با این محصولات می توانید بهترین استفاده را از انرژی سرمایشی و گرمایشی کنید.

وقتی انرژی در سطح ساختمان هدر نرود، هزینه ها در طولانی مدت کاهش پیدا می کنند. با توجه به اینکه برای استفاده از قاب های پنجره ترمال بریک به شیشه نیاز دارید، نور طبیعی هم در ساختمان افزایش پیدا می کند.

شیشه ها متنوع هستند و کارکرد متفاوتی هم دارند. به عنوان مثال شیشه های دوجداره و سه جداره برای امنیت و بهره وری هر چه بیشتر از انرژی گزینه ایده آلی است. این شیشه های ایمن و کاربردی را با قاب هایی همچون ترمال بریک ترکیب کنید تا بهترین درب و پنجره ترمال بریک را داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم درباره مزایای درب و پنجره های ترمال بریک، ماهیت پنجره ترمال بریک چیست، عوامل موثر در ایجاد عایق حرارتی و عوامل موثر بر قیمت درب و پنجره ها صحبت کنیم.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره درب و پنجره دوجداره آلومینیومی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


مزایای استفاده از پنجره ترمال بریک آلومینیومی

اهمیت پنجره ترمال بریک آلومینیومی و کیفیت آن ها بر هیچ کس پوشیده نیست. در طی سال های اخیر درب و پنجره ترمال بریک آلومینیومی مورد توجه بسیاری از مشتریان و مصرف کنندگان قرار گرفته است. آیا دلیل این همه استقبال از سوی مشتریان را می دانید؟ در ادامه می توانیم به مزایای پر اهمیت پنجره ترمال بریک آلومینیومی اشاره کنیم تا پاسخ سوال را دریابید.


صرفه جویی در مصرف انرژی و محافظت از محیط زیست

اولین و شاید مهم ترین مزیتی که در و پنجره ترمال بریک دارد، این است که به خوبی فضای داخلی را عایق بندی می کند. اگر فضای داخلی به خوبی عایق بندی شود، با کمک درب و پنجره های مناسب از هدر رفتن انرژی جلوگیری می شود.

در طول تابستان دمای مطلوب داخلی خنک باقی می ماند و از ساختمان خارج نمی شود. در و پنجره های ترمال بریک از آلیاژ آلومینیومی ساخته می شوند. آن ها نسبت به درب و پنجره های معمولی عملکرد بهتری دارند. نکته دیگری که باید ذکر کنیم این است که درب و پنجره های مذکور به راحتی بازیافت می شوند و از این بابت کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کنند.

مجموعه ایلیا صنعت مفتخر است تمامی خدمات مربوط به ساخت درب و پنجره آلومینیومی را در اختیار شما قرار دهد.


کاهش سر و صدا

ضخامت درب و پنجره های مورد نظر مطابق استاندارد ها و قوانین خاصی تعیین می شود. معمولا ضخامت این درب و پنجره ها حدودا 10 میلی متر است. این ضخامت به خوبی می تواند مانند عایق صوتی عمل کند. با استفاده از آن ها هیچ سر و صدایی از داخل یا خارج از ساختمان منتقل نمی شود. با استفاده از درب و پنجره مذکور می توانید یک آرامش مناسب برای کارکنان یا اعضای خانواده ایجاد کنید.


رنگ های متنوع

رنگ درب و پنجره های مورد نظر متنوع است و می توانید در صورت نیاز رنگ آن ها را تغییر دهید. استفاده از انواع پوشش ها می تواند ظاهر متفاوتی در کل ساختمان ایجاد کند.


جلوگیری از انجماد

اختلاف زیاد دمای داخل و خارج از ساختمان پدیده ای است که در طول زمستان اتفاق می افتد. قطراتی که روی شیشه ایجاد می شود، در طول زمان باعث یخ زدگی می شود. نوار های عایقی که روی درب و پنجره های مورد نظر وجود دارد، از تراکم جلوگیری می کند.

اگر به دنبال قیمت ترمال بریک هستید به این صفحه مراجعه کنید.


ضد آب بودن

آیا در یک محیط مرطوب با بارندگی زندگی می کنید؟ اگر جواب شما مثبت است، باید بگوییم که استفاده از تجهیزات و عناصر ضد آب برای شما اهمیت زیادی دارد. یک محصول ضد آب مثل در و پنجره ترمال بریک در معرض آب و هوای مرطوب و بارندگی مقاومت می کند و هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود.


غیر قابل اشتعال

این خطر خصوصا ساختمان های تجاری و صنعتی را تهدید می کند. شما تا چه حد ساختمان را در برابر این آسیب تجهیز کرده اید؟ درب ترمال بریک یکی از تجهیزات مناسبی است که در زمان آتش سوزی تا مدت قابل قبولی از گسترش آتش جلوگیری می کند. با استفاده از این درب و پنجره ها می توانید از آسیب و خسارات مالی آینده جلوگیری کنید.


انعطاف پذیری

یکی از مزایایی که در درب و پنجره ترمال بریک وجود دارد، این است که در هر مکانی قابل اسفاده است. این درب و پنجره ها چه برای بخش داخلی و چه برای بخش خارجی ساختمان کار می کنند. در ضمن مواد اولیه ساخت آن ها برای سفارشی سازی ایده آل است. شما می توانید درب و پنجره هایی با اندازه غیر متعارف یا جزئیات کاملا متفاوت درخواست کنید. همه این ها به نیاز شما و درگاه درب بستگی دارد.


زیبایی شناسی

زیبایی از مهم ترین ویژگی هایی است که یک در یا پنجره باید داشته باشد. ظاهر درب و پنجره ها علاوه بر بخش بیرونی ساختمان، بخش داخلی آن را هم در بر می گیرد. همانطور که در بالا اشاره کردیم، سبک های در و پنجره ترمال بریک بیشمار و متفاوت است.

در صورتی که انتخاب و طراحی درب یا پنجره به خوبی انجام شود، در طول روز از نور خوبی هم بهره مند خواهید شد. نور طبیعی فضای داخلی را روشن می کند و به دکوراسیون آن روح می بخشد. در صورتی که نور طبیعی به مقدار کافی در فضای داخلی وجود داشته باشد، نیازی به سیستم روشنایی نیست و در هزینه های قبض انرژی تاثیر خواهد داشت.


نیاز کم به تعمیر و نگهداری

در مقایسه با پنجره های دیگر، یک پنجره ترمال بریک به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارد. به عنوان مثال یک درب چوبی دائما به رنگ کردن و نگهداری نیاز دارد. درب و پنجره های ترمال بریک به این حد نگهداری نیاز ندارند. آن ها به راحتی و در زمان کمی تمیز می شوند.

در ادامه درباره پنجره ترمال بریک چیست بیشتر توضیح دادیم همراه ما باشید.

ما در مقاله های قبلی درباره تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید

×