قیمت ترمال بریک

قیمت ترمال بریک چقدر است؟ ترمال بریک یک نوع قاب است که برای ساخت درب و پنجره های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این قاب ها بسیار مقاوم اند و یک سد حرارتی در ساختمان ایجاد می کنند.

این نکته به این معناست که در طول استفاده از در و پنجره ترمال بریک، انرژی سرمایشی و گرمایشی تلف نمی شود. در واقع استفاده از این محصول یک راه حل برای جلوگیری از اتلاف انرژی و هزینه هاست. در ادامه درباره ماهیت درب ترمال بریک، عوامل موثر بر قیمت ترمال بریک، مزایا و چرایی استفاده از آن صحبت می کنیم.


پنجره ترمال بریک

قبل از اینکه به بحث قیمت ترمال بریک ورود کنیم، بهتر است از ویژگی ها و مزایای این نوع درب و پنجره بگوییم. در ساخت در و پنجره های ترمال بریک، از گردش انرژی در فضای ساختمان جلوگیری می شود.

انتخاب درب و پنجره ترمال بریک بر عملکرد کل ساختمان تاثیرات مثبتی می گذارد. طراحان و معماران در زمان طراحی و ساخت ساختمان ها به راحتی ساکنین و صرفه جویی در انرژی اهمیت زیادی می دهند. اتلاف انرژی می تواند بر هزینه ها در بلند مدت تاثیر منفی بگذارد.

علاوه بر اتلاف انرژی، در صورتی که دمای داخلی و تهویه به خوبی کنترل نشود، کپک و قارچ در سطح ساختمان رشد می کند. برخی از محصولات مشابهی که به عنوان قاب استفاده می شوند، مقاومت و زیبایی منحصر به فردی دارند.

بسیاری از این مواد اولیه رسانا هستند و انرژی حرارتی را به بیرون انتقال می دهند. محصولات ترمال بریک دقیقا به همین منظور طراحی و تولید شده است. با پرداخت قیمت ترمال بریک از اتلاف گرما جلوگیری می شود؛ زیرا در روز های سرد، هوای مطبوع داخلی را تلف نمی کنند.


پنجره ترمال بریک آلومینیومی

بسیاری از افراد قبل از پرس و جو درباره قیمت ترمال بریک در خصوص ماهیت آن سوال می کنند. در واقع پنجره ترمال بریک آلومینیومی یک مانع بین بخش داخلی و خارجی ایجاد می کند. در واقع ترمال بریک یک ماده فوق العاده قدرتمند است که برای ساخت قاب های پنجره ترمال بریک آلومینیومی استفاده می شود.

این قاب ها نمی توانند انرژی حرارتی را انتقال دهند و فضای داخل و خارج یک ساختمان را به خوبی جدا می کنند. قیمت ترمال بریک برای هر ساختمانی متفاوت است؛ زیرا ساکنین و سرمایه گذاران نیاز های متفاوتی دارند.

ما در مقاله های قبلی درباره تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.


پنجره ترمال بریک چیست؟

وقتی برای خرید درب و پنجره اقدام می کنید، قطعا یکی از پیشنهاد های ویژه، درب و پنجره هایی از جنس ترمال بریک است. این نوع درب و پنجره ها بسیار مقاوم و انعطاف پذیر هستند. برای اینکه با این محصولات بیشتر آشنا شوید، در ادامه مزایای ترمال بریک را ذکر می کنیم.


ذخیره انرژی

با پرداخت قیمت ترمال بریک می توانید حدودا 30 درصد از اتلاف انرژی را کاهش دهید. این میزان در طول سال هزینه قابل توجهی را تشکیل می دهد. با توجه به اینکه سیستم گرمایش و سرمایش تقریبا در تمام طول سال کار می کند، بهره وری از انرژی به این شیوه بسیار اهمیت دارد.


پیشگیری از میعان

با پرداخت قیمت ترمال بریک می توانید از میعان و رطوبت جلوگیری کنید. تراکم یا میعان ناشی از رطوبت اتفاق می افتد و مشکلات زیادی را برای سیستم تنفسی انسان و بهداشت محیط ایجاد می کند. به علاوه تراکم، باعث آسیب به دستگاه هم می شود.


عایق بندی سر و صدا

هیچ کس نمی تواند در یک ساختمان شلوغ کار یا استراحت کند. در شرایطی که سر و صدا در خیابان زیاد است، بهترین راهکار چیست؟ با پرداخت قیمت ترمال بریک و خرید درب و پنجره های آن می توانید یک عایق محافظتی در برابر انواع سر و صدای مزاحم ایجاد کنید. این عایق بندی شما را در برابر همه سر و صدا ها و کلافگی ناشی از آن ایمن می کند.


استحکام بالا

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که مشتریان برای خرید درب و پنجره به آن توجه می کنند، میزان مقاومت آن هاست. ترمال بریک دارای قاب های آلومینیومی است که به خوبی محافظت شده است. هیچ آسیبی به این این ماده وارد نمی شود مگر اینکه به خوبی از آن نگهداری نشود و در طول زمان دچار استهلاک شود.


امکانات طراحی متنوع

شما چه نوع درب و پنجره ای را در نظر دارید؟ یکی از عواملی که بر قیمت ترمال بریک و درب آن تاثیر می گذارد، طراحی متنوع آن است. ترکیب رنگ و طرح های متنوعی که این ماده دارد، دست شما را در انتخاب ها باز می گذارد.


فاکتور های موثر بر قیمت ترمال بریک

برای بررسی هر نوع درب و پنجره ای به فاکتور های خاصی نیاز است. قیمت ترمال بریک از این قاعده مسئثنا نیست و باید برای برآورد آن به موارد خاصی توجه کنید. هر یک از ساختمان ها و مشتریان به درب و پنجره خاصی نیاز دارند.

ترمال بریک یکی از مواد اولیه ای است که برای ساخت درب و پنجره ها بسیار کاربردی است. یکی از مهم ترین فاکتور های موثر بر قیمت ترمال بریک کیفیت آن است. هر چقدر کیفیت بالا تر باشد، عملکرد محصولی که از آن ساخته می شود، بهتر خواهد بود.

اگر قصد دارید از ترمال بریک برای ساخت در و پنجره استفاده کنید، باید اندازه آن را در نظر داشته باشید. هر چقدر در و پنجره ها بزرگ تر باشند، قیمت ترمال بریک یا درب آن هم افزایش پیدا خواهد کرد.

نکته دیگر این است که درب و پنجره ها به شکل های مختلفی تولید می شوند. هر طرح و شکلی که برای شما مناسب تر است، انتخاب کنید. فقط به یاد داشته باشید که مدل های مختلف درب و پنجره ترمال بریک قیمت نهایی متفاوتی هم خواهند داشت.

در نهایت قیمت ترمال بریک یکی از فاکتور هایی است که در زمان خرید به آن فکر خواهید کرد. اگر قرار است از این ماده برای ساخت درب و پنجره استفاده کنید، تاثیر آن را در بلند مدت مشاهده خواهید کرد. این محصولات بسیار کارآمد، موجب کاهش هزینه های شما می شوند و راهی برای صرفه جویی به حساب می آیند.


ترمال بریک

پس از اینکه درباره مزایای درب و پنجره مذکور صحبت کردیم، باید به شما بگوییم که ترمال بریک چیست؟ این پنجره های آلومینیومی انتخاب بسیاری از صاحبان ساختمان در کشور های مختلف دنیاست.

این نوع درب و پنجره ها به خاطر ظرافت، زیبایی و ظاهر مدرنشان مورد توجه بسیاری قرار می گیرند. آن ها به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارند و در برابر آسیب هایی مثل خمیدگی و پوسیدگی بسیار مقاوم اند. در طول استفاده از آن ها نیازی به نگرانی برای خمیدگی آن ها نیست.

به یاد داشته باشید که آلومینیوم با همه مزایایی که دارد، به تنهایی نمی تواند عایق خوبی باشد. اگر یک درب یا پنجره صرفا از آلومینیوم ساخته شده باشد، گرما و هوای مطبوع داخل ساختمان را حفظ نمی کند.

به همین منظور تولید کنندگان و طراحان درب و پنجره، راه حلی مدرن و نوآورانه ای را ابداع کرده اند. اولین سوالی که برای آشنایی با این درب و پنجره باید به آن جواب داد، این است که ترمال بریک چیست و چه کاری انجام می دهد؟ در واقع ترمال بریک ماده ای است که در ساخت درب و پنجره استفاده می شود.

این قاب می تواند از هدر رفتن انرژی جلوگیری کند و از دست دادن گرما را به حداقل ممکن می رساند. با استفاده از این قاب آلومینیومی مانند یک تیغه شکستی بین فضای داخلی و خارجی ساختمان ایجاد می کند.

این ویژگی منحصر به فرد در پنجره ترمال بریک سبب کاهش هزینه های جاری در بلند مدت می شود. قطعا شما هم به کاهش هزینه های انرژی فکر می کنید. باید بدانید که درب و پنچره های ترمال یکی از بهترین گزینه های برای شما خواهد بود. 


چرا یک ساختمان به پنجره ترمال بریک آلومینیومی نیاز دارد؟

همانطور که گفتیم فناوری ترمال از ویژگی های اساسی و مهم در پنجره های آلومینیومی است. این فناوری دمای داخلی ساختمان را تظیم می کند. با استفاده از این درب و پنجره ها در همه فصول سال فضای داخلی گرم یا خنک باقی می ماند.

در صورتی که پنجره یا درب مورد نظر را با شیشه های دو جداره و سه جداره ترکیب کنید، یک محصول ایده آل برای ساختمان خواهید داشت. ایمنی و بهره وری انرژی از مهم ترین ویژگی های چنین ساختمانی خواهد بود. علاوه بر حفظ دمای خانه، تراکم در خانه یا ساختمان هم کاهش پیدا می کند.

در صورتی که رطوبت در یک خانه زیاد باشد، باعث افزایش کپک و قارچ می شود. هر یک از این مواد می توانند آلودگی و ظاهر زشتی را به همراه آورند. درب و پنجره های مذکور قاب ها را تقویت می کنند از احتمال بروز چنین مشکلاتی جلوگیری می کنند. در صورتی که از کپک و رطوبت در فضا جلوگیری شود، هم دما و هم سلامت ساکنین حفظ می شود. 

در معماری و صنعت ساخت و ساز یک ساختمان درب و پنجره ها نقشی اساسی را ایفا می کنند. یک درب مناسب امکان تهویه هوا و پخش نور در فضا را فراهم می کند. به علاوه آن ها یک مانع در برابر شرایط جوی مختلف و نور شدید خورشید هستند. یکی از مهم ترین فاکتور هایی که با درب و پنجره در ارتباط است، عایق حرارتی است. ویژگی عایق حرارتی در انواع درب و پنجره ها به شکل خاصی وجود دارد. 


ترمال بریک چیست؟

برای حل مشکل هدر رفت انرژی، از در و پنجره های خاصی استفاده می شود. فناوری مورد بحث برای پنجره های فولادی و آلومینیومی استفاده می شود. آن ها یک عایق بندی بهتر در درب یا پنجره ایجاد می کنند.

بسیاری از قاب هایی که در درب و پنجره های سنتی به کار گرفته می شوند، با عنوان برش سرد شناخته می شوند. این محصولات سنتی توانایی صرفه جویی در مصرف انرژی را ندارند. از همین رو طراحان و تولید کنندگان با استفاده از فناوری و تکنولوژی جدید در ساخت و ساز، به تولید درب و پنجره ترمال بریک اقدام کردند.

در و پنجره مذکور روز به روز محبوبیت بیشتری بین مصرف کنندگان پیدا می کند. مهم ترین دلیل محبوبیت درب ترمال بریک جلوگیری از هدر رفتن گرما و به طور کلی هوای مطبوع است. وقتی عایق بندی درب و پنجره را بهبود می بخشید، مزایای زیادی برای شما خواهد داشت که به بخش عمده آن در بالا اشاره کردیم. بهینه سازی درب و پنجره در سرمایه گذاری مطمئن شما خلاصه می شود؛ زیرا در طولانی مدت هزینه های انرژی به طرز قابل توجهی کاهش پیدا می کند. 


درب ترمال بریک

همانطور که گفتیم عایق بندی برای ساختمان و ساکنین آن اهمیت زیادی دارد. چه کسی دوست ندارد هزینه های انرژی را در بلند مدت کاهش دهد؟ به این منظور راه های دیگری هم وجود دارند که می توانید در کنار استفاده از پنجره ترمال بریک امتحان کنید.

در زمان انتخاب درب ترمال بریک، این نکته را در نظر داشته باشید که عملکرد یک درب یا پنجره 80 درصد به شیشه و 20 درصد به قاب ارتباط دارد. در ادامه عوامل کمک کننده به عایق بندی درب ترمال بریک را ذکر می کنیم. شما می توانید متناسب با بودجه و نیازتان هر یک از این راه ها را امتحان کنید.

در طی سال های اخیر شیشه دوجداره اهمیت زیادی پیدا کرده است. شیشه های دوجداره جایگزین اصلی شیشه های تک جداره هستند. آن ها مزایای زیادی را با خود به همراه می آورند. برای ساخت این شیشه از دو تا چند صفحه شیشه ای استفاده می شود.

این شیشه ها با فاصله 6 تا 22 میلیمتر در یک قاب قرار گرفته اند. فاصله شیشه ها نقش مهمی در عایق بندی دارد. بین هر دو شیشه از گاز های خاصی استفاده می شود که در عایق بندی اثر گذار هستند.

در صورت نیاز و در شرایط خاص فاصله شیشه ها جا به جا می شود. ضخامت شیشه ها هم معمولا 4 میلیمتر اندازه گیری می شود. شما می توانید شیشه های دوجداره را با قاب درب ترمال بریک ترکیب کنید. به این شکل یک عایق صوتی و حرارتی فوق العاده خواهید داشت که حریم خصوصی شما را حفظ می کند. دو گاز کریپتون و آرگون در حفره بین دو شیشه جای گرفته اند و از سرعت عبور گرما می کاهد. 


درب و پنجره ترمال بریک

آیا به قیمت درب و پنجره مورد نظر خود فکر کرده اید؟ در حال حاضر چه هزینه ای را کنار گذاشته اید؟ قیمت، فاکتوری ای است که به هیچ عنوان نمی توان از آن چشم پوشی کرد و باید آن را در مراحل ابتدایی انتخاب، طراحی و خرید یک درب یا پنجره در نظر گرفت.

در ابتدا باید نیاز های خود را بررسی کنید و بدانید که چه میزان بودجه ای در اختیار دارید؟ اگر قصد تجهیز و تغییر عناصر اساسی ساختمان خود را دارید، باید هزینه تعویض درب و پنجره ها را هم در نظر بگیربد.

در صورتی که این عوامل موثر بر قیمت را شناسایی کنید، بهتر می توانید هزینه ها را ارزیابی و برای آن برنامه ریزی کنید. در ادامه به طور کلی عوامل موثر بر هزینه تعویض درب و پنجره ترمال بریک یا هر نوع درب و پنجره دیگری را بررسی می کنید.

در واقع اصلی ترین دلیل اختلاف قیمت در انواع درب و پنجره کیفیت آن هاست. برای ساخت درب و پنجره ها از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود. هر کدام از آن ها دارای عملکرد مختلفی در ساختمان هستند و دوام و طول عمر متفاوتی هم خواهند داشت.

درب ترمال بریک یکی از با دوام ترین موادی است که می توان از آن ها نام برد. برای بررسی این مورد باید از خودتان بپرسید که کیفیت تا چه حد برای شما اهمیت دارد و توقع دارید درب یا پنجره چند سال عمر کند؟


در و پنجره ترمال بریک

در و پنجره ترمال بریک با قاب های مختلفی تولید می شوند. هر یک از آن ها ساختار های مختلفی هم دارد. درب های کشویی، لولایی و تاشو از جمله محبوب ترین انواع در و پنجره ترمال بریک هستند.

هر چقدر در و پنجره ترمال بریک پیچیده تر باشد، احتمالا هزینه بیشتری هم برای شما خواهد داشت. برای نصب هر یک از این مدل ها که نام بردیم، به تحهیزات و دانش فنی خاصی هم نیاز است.

در و پنجره ترمال بریک یکی از این موارد است که برای نصب آن باید از افراد حرفه ای با دانش فنی مرتبط کمک بگیرید. نیروی انسانی به دستمزد نیاز دارد؛ پس باید این فاکتور را در هزینه ها ثبت کنید.


رتبه بندی بهره وری انرژی

به یاد داشته باشید که انرژی و بهره وری انرژی در یک ساختمان اهمیت زیادی دارد. رتبه بهره وری انرژی یک درب یا پنجره و عملکرد آن در هزینه و قیمت محصول اثر گذار است. برای ساخت درب و پنجره هایی با بهره وری انرژی بالا، از تکنولوژی خاصی در ساخت استفاده می شود.

پنجره ترمال بریک، شیشه های دو جداره و شیشه های سه جداره از جمله این محصولات هستند. گاهی اوقات می توانید انواع قاب ها را با شیشه های دو جداره، سه جداره و سکوریت ترکیب کنید. ترکیب این محصولات، امکان فوق العاده ای برای بهره وری انرژی فراهم می کند.

این شیشه و قاب ها در ابتدا کمی پر هزینه به نظر می رسند ولی در دراز مدت اثر آن ها را خواهید دید. در دراز مدت حتما هزینه های انرژی را با قبل از نصب درب و پنجره ها مقایسه کنید. قطعا در اختلاف قیمت و میزان صرفه جویی انرژی شگفت زده خواهید شد.


طراحی پنجره

برای اینکه یک درب یا پنجره متناسب با نیاز ها و ایده آل های زیبایی شناختی خود پیدا کنید، زمان بگذارید. برای اینکه طرح و رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید، باید نیاز ها و فضای در اختیار را بررسی کنید. سرمایه شما باید هوشمندانه مصرف شود، پس روی درب و پنجره های با دوام و در عین حال به صرفه سرمایه گذاری کنید.


اندازه درب و پنجره

اندازه ها از مهم ترین عواملی هستند که هزینه های شما را تعیین می کنند. شاید از اولین اقدام هایی که باید برای خرید درب و پنجره ترمال بریک آلومینیومی انجام دهید، این است که اندازه درگاه را یادداشت کنید. چند عدد درب نیاز دارید؟

برای هر یک از آن ها چند پانل نصب خواهید کرد؟ اندازه هر یک از آن ها چقدر است؟ برای اینکه در برآورد هزینه ها دقیق عمل کنید، اندازه ها را در نظر بگیرید. اندازه درب و پنجره ها متناسب با کیفیت و ساختاری که دارند، بر قیمت درب ترمال بریک اثر می گذارند.

در صورتی که درب و پنجره های مورد نظر برای درگاه شما مناسب نبود، از شرکت تولید کننده اندازه های خاص خود را بخواهید. سفارشی سازی گزینه ای است که شما را به محصول دلخواهتان با ویژگی ها و اندازه های مورد نظر می رساند


قاب پنجره

قاب ها از عناصر اصلی یک درب یا پنجره هستند. خصوصا اگر این درب و پنجره ها بخش بیرونی ساختمان را پوشش دهند، استفاده از قاب ضروری است. یک قاب از شیشه محافظت می کند و اجازه آسیب به آن را نمی دهد.

قاب ها به خوبی سرمایه شما را در بلند مدت حفظ می کنند. به طور کلی برای تولید درب و پنجره از مواد اولیه مختلفی مثل وینیل، فایبر گلاس و ترمال بریک استفاده می شود. هر یک از این مواد دارای ویژگی های مختلفی هستند و برای جای خاصی مناسب اند.

اگر به برگشت سرمایه و کیفیت قاب ها فکر می کنید، باید در انتخاب قاب دقت زیادی به خرج دهید. همه فاکتور هایی که در بالا ذکر کردیم از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت یک پنجره ترمال بریک آلومینیومی یا هر نوع درب و پنجره دیگر هستند. برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید، باید همه این عوامل را با دقت بررسی کنید. بودجه و هزینه شما باید به درستی صرف شود؛ بنابراین سعی کنید تا حد امکان درست انتخاب کنید. 

در نهایت با استفاده از یک پنجره ترمال بریک می توانید یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور کنید. این درب و پنجره ها با دوام و کاربردی هستند و برای هر ساختمانی در بخش داخلی و خارجی قابل استفاده اند. اگر یک درب و پنجره با حداکثر مزایا نیاز دارید، در و پنجره ترمال بریک یک انتخاب ایده آل است. 

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید

مقاله های مرتبط
×