قیمت درب upvc

در این مقاله از سایت شرکت ایلیا صنعت پنجره به طور کامل درباره قیمت درب upvc توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و موضوعات دیگر در این مقاله همراه ما باشید.


محاسبه قیمت درب و پنجره upvc

آیا از برآورد قیمت پنجره خبر دارید؟ درب و پنجره ها در طول سالیان گذشته با شکل و مواد اولیه مختلفی تولید شده اند. هر یک از آن ها دارای ویژگی ها و ظاهر مختلفی هستند. درب و پنجره یو پی وی سی یکی از همین مدل هاست.

یو پی وی سی قاب هایی غیر پلاستیکی است که مقاومت بالایی در برابر انواع آسیب ها دارد. این نوع قاب با شیشه های تک جداره، دو جداره و سه جداره قابل ترکیب است. یکی از مهم ترین مزیت هایی که upvc درب و پنجره مورد بحث دارد، بهره وری انرژی آن است که در نحوه محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی تاثیر دارد.

شما با این درب و پنجره می توانید در طولانی مدت در کاهش هزینه ها موفق عمل کنید. با وجود درب و پنجره های با کیفیتی مثل یو پی وی سی می توانید یک فضای آرام با دمای هوای مطلوب ایجاد کنید.

در این مقاله از سایت ایلیا صنعت به بررسی موضوعات زیر پرداختیم:

قیمت پنجره

قیمت upvc

خرید پنجره upvc

قیمت پنجره upvc

قیمت پنجره دوجداره upvc

قیمت درب upvc

محاسبه قیمت درب و پنجره upvc

نحوه محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی

قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی

قیمت پنجره یو پی وی سی


نحوه محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی

نحوه محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی یکی از فاکتور های مهم و قابل توجه است که به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای اینکه یک پنجره یا درب را تهیه کنید باید فاکتور های مختلفی مثل کیفیت، اندازه، میزان بهره وری انرژی و موارد بسیار دیگری را در نظر داشته باشید.

برای اینکه با فرایند خرید و قیمت درب و پنجره یو پی وی سی بیشتر آشنا شوید، در ادامه به عوامل موثر بر قیمت پنجره، زمان تعویض و خرید درب و پنجره جدید، نحوه صرفه جویی در قیمت آن ها، قیمت پنجره های شیشه دوجداره، نکات خرید یک پنجره و اهمیت وجود پنجره صحبت می کنیم.


قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی

یکی از سخت ترین سوالاتی که در زمان خرید درب و پنجره ها پرسیده می شود، هزینه نهایی خرید و نصب یک پنجره و  و قیمت upvc است. قیمت یک درب یا پنجره به عوامل مختلفی مثل کیفیت یا اندازه بستگی دارد.

به طور کلی می توانیم بگوییم پاسخ دادن به این سوال چندان راحت نیست. علاوه بر آن شرکت ها و تولید کنندگان هر کدام پیشنهادات مختلفی برای محصولات خود دارند. اگر به دنبال تعویض درب و پنجره هستید یا ساختمان جدید شما به پنجره و درب نیاز دارد، یو پی وی سی انتخاب خوبی است که میتوانید برای اطلاع از قیمت upvc با ما تماس بگیرید.

برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید، بهترین کار این است که با یک شرکت تعمیر درب و پنجره upvc درباره قیمت پنجره upvc مشورت کنید. شما باید با همه متغیر هایی که بر قیمت اثر دارند، آشنا شوید.

به یاد داشته باشید که نوع و مدل پنجره تا حد زیادی توسط شرایط محیطی و نیاز شما تعیین می شود. برای اینکه این تحقیقات برای شما ساده تر شود، بهتر است موارد زیر را در زمان خرید در نظر داشته باشید.

برای اطلاع از پروفیل یو پی وی سی چیست با ما تماس بگیرید.


قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی و اندازه و سبک

معمولا پنجره های بزرگ محبوبیت بیشتر و عملکرد بهتری دارند. در صورتی که از چند پنجره متعدد استفاده کنید، قیمت upvc افزایش پیدا می کند. به جز اندازه، سبک درب و پنجره هم در بر قیمت آن ها اثر می گذارد.

درب و پنجره های یک پانلی، دو پانلی، کشویی، لولایی و تاشو بخش کوچکی از انواع گزینه ها در سبک و اندازه هستند. در صورتی که در کنار این فاکتور ها، گزینه سفارشی یا اضافی هم به کار برده شود، هزینه ها بیشتر خواهند شد.


قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی و مواد اولیه

مواد اولیه ای که برای ساخت درب و پنجره استفاده می شود، تا حد زیادی بر قیمت خرید پنجره upvc اثر خواهد داشت. مواد مختلفی در صنعت ساخت درب و پنجره وجود دارند که مورد استفاده قرار می گیرند.

هر یک از این مواد برای استفاده در یک آب و هوا یا دکوراسیون مناسب است. به علاوه  و قیمت upvc هم با دیگری فرق دارد. مواد اولیه یکی از اولین فاکتور هایی است که باید انتخاب کنید. چوب، آلومینیوم، یو پی وی سی و وینیل از جمله رایج ترین و محبوب ترین مواد اولیه برای ساخت درب و پنجره است.

برای اطلاع از تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc با ما تماس بگیرید.


قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی و وینیل

یکی از به صرفه ترین مواد اولیه برای ساخت درب و پنجره همین وینیل است. وینیل که با پی وی سی هم شناخته می شود، یک عایق کارآمد است. مشکلی که این ماده دارد، نازک بودن آن است. این احتمال وجود دارد که درب یا پنجره وینیل دچار ترک خوردگی شود.


قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی و آلومینیوم

یکی از پر طرفدار ترین مواد اولیه برای ساخت درب و پنجره آلومینیوم است. این ماده اولیه استحکام بالایی دارد و در شکل های مختلفی تولید می شود. با توجه به انعطاف پذیری بالایی که این محصول دارد، در شکل و اندازه های مختلفی تولید می شود. استحکام آلومینیوم بسیار بالاست و در شرایط جوی متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.


قیمت upvc

خرید پنجره upvc در طی سال های گذشته افزایش پیدا کرده است. این ماده اولیه بسیار مقاوم است و در برابر آسیب های مختلف دوام می آورد. به یاد داشته باشید که یو پی وی سی را با پی وی سی اشتباه نگیرید.

پی وی سی یک ماده پلاستیکی است ولی یو پی وی سی غیر پلاستیکی محسوب می شود. با توجه به مقاومت و درجه سختی بالایی که درب و پنجره یو پی وی سی دارد، خرید پنجره upvc برای استفاده در بخش های خارجی ساختمان رایج است.

برای خرید درب یو پی وی سی 60 میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


قیمت پنجره 

قدمت درب و پنجره های چوبی با سالیان بسیار دور باز می گردد. با توجه به آسیب پذیری درب و پنجره های چوبی معمولا از آن ها برای بخش های داخلی استفاده می شود. با این حال مقاومت آن ها بسیار بالاست و نمای خوبی به ساختمان می بخشند.

قیمت پنجره با هر یک از مواد اولیه بالا، تفاوت خواهد کرد. برای اینکه درب مناسبی را پیدا کنید، هزینه و ویژگی های هر یک از مواد اولیه بالا را به خاطر بسپارید.

درب و پنجره ها در مصرف انرژی، هوای مطبوع داخل ساختمان و هزینه های انرژی تاثیر مستقیم دارند. از همین رو از شیشه ها و قاب های مختلفی برای کنترل هزینه انرژی و هوای مطبوع داخلی ساختمان استفاده می شود. هر یک از این قاب ها و شیشه ها عملکرد متفاوتی دارند.

درب و پنجره هایی که با شیشه ساخته می شوند، گزینه های زیادی برای انتخاب نوع شیشه دارند. به عنوان مثال شیشه دوجداره، سه جداره و سکوریت از جمله این انتخاب ها هستند. قیمت درب upvc تا حد زیادی با نوع شیشه ها ارتباط دارد.

از همین رو باید در انتخاب آن و محاسبه قیمت درب و پنجره upvc دقت کافی را داشته باشید. هر چقدر یک شیشه مقاوم تر باشد و در بهره وری انرژی اثر مثبت تری داشته باشد، هزینه آن هم متفاوت تر خواهد بود. انتخاب شیشه کاملا به نیاز های شما بستگی دارد.

به عنوان مثال قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی نسبت به پنجره تک جداره متفاوت است و البته عملکرد متفاوتی هم دارد. به طور کلی اگر به امنیت اهمیت می دهید، پنجره های یو پی وی سی با شیشه های دو تا سه جداره را به شما پیشنهاد می کنیم. 


سفارشی سازی

یکی از مهم ترین عواملی که در قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی اثر می گذارد، سفارشی کردن آن است. شما می توانید درب و پنجره هایی کاملا متناسب با نیاز های خود سفارش دهید. قیمت درب upvc متناسب با سفارش و نیاز شما تغییر می کند.


نیروی انسانی

فاکتور مهمی که معمولا نادیده گرفته می شود، نیروی انسانی است. برای اینکه درب یا پنجره مورد نظرتان را نصب کنید، به نیروی انسانی نیاز دارید. قیمت درب upvc با کمک گرفتن از نیروی انسانی متفاوت خواهد بود.


چه زمانی به خرید یک پنجره جدید نیاز دارید؟

پس از بررسی نحوه محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی نوبت به زمان خرید یک محصول جدید می رسد. چه زمانی به این نتیچه خواهید رسید که یک پنجره یا درب جدید نیاز است؟ هرگونه ترک، شکستگی، میعان های بیش از حد از جمله مواردی هستند که شما را راهنمایی می کنند. برای اینکه دلایل عمیق تر و دقیق تر را بررسی کنید، بهترین کار است که فاکتور های زیر را مورد بررسی قرار دهید.


قیمت پنجره دوجداره upvc

همه ساکنین در ساختمان های مختلف تجاری، مسکونی و اداری به انرژی سرمایشی و گرمایشی نیاز دارند. بسیاری از سرمایه گذاران برای اینکه هزینه های انرژی کاهش پیدا کنند، درب و پنجره های دوجداره و سه جداره را انتخاب می کنند.

قیمت پنجره upvc هر چقدر باشد، در طولانی مدت با کاهش هزینه های انرژی به صرفه خواهد بود. در صورتی که چه با وجود درب و پنجره های دوجداره و یو پی وی سی و چه با درب های سنتی، هزینه های انرژی بالا باشد، وقت آن است که هزینه ای برای قیمت پنجره دوجداره upvc کنار بگذارید.

خصوصا این مشکل در درب و پنجره های سنتی وجود دارد. در صورتی که درب و پنجره های یو پی وی سی یا دوجداره دچار ترک خوردگی و پارگی شده باشند، وقت تعویض آن هاست. 

یکی از کارکرد هایی که به خاطر آن مردم قیمت upvc را می پردازند، بحث سکوت و آرامش است. خصوصا اگر درب و پنجره با شیشه های دوجداره و سه جداره تولید شود، این عایق صدا باید عملکرد بهتری داشته باشد.

در صورتی که به تازگی درب یا پنجره شما در این زمینه به خوبی عمل نمی کند یا در و پنجره های سنتی شما به خوبی عایق بندی نشده اند، باید به بررسی قیمت پنجره دوجداره upvc بپزدازید؛ زیرا هم قاب یو پی وی سی و هم شیشه های دو تا سه جداره به خوبی صدا را عایق بندی می کنند.

یکی از نگرانی هایی که صاحبان ساختمان دارند، ایمنی درب و پنجره هاست. قاب های درب و پنجره ها خصوصا قاب هایی که در بخش بیرونی ساختمان قرار گرفته اند، در معرض پوسیدگی و آسیب هستند.

در صورتی که رطوبت به درب و پنجره نشت پیدا کند، باید به فکر برآورد قیمت پنجره دوجداره upvc باشید. علاوه بر اینکه رطوبت و نشتی هوا در درب و پنجره، مقاومت و ایمنی آن را خطر می اندازد، باعث ایجاد بیماری هم می شود. رشد قارچ و کپک به این معناست که درب یا پنجره شما به خوبی کار نمی کند و ایمنی سابق را نخواهد داشت؛ زیرا در طولانی مدت دچار پوسیدگی و آسیب های بیشتر خواهد شد.


درب و پنجره شکسته یا آسیب دیده

درب و پنجره ها از قاب و شیشه ها تشکیل شده اند. در صورتی که شکستگی یا پارگی در هر یک از این قسمت ها مشاهده کردید، باید به فکر تعویض آن ها باشید. شما می توانید با انواع قیمت پنجره دوجداره upvc یک گزینه ایده آل مطابق نیاز خود پیدا کنید. 


اهمیت پنجره دوجداره upvc در یک ساختمان

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش آید که چرا باید به نحوه محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی اهمیت داد؟ پنجره ها دریچه ورود نور طبیعی به داخلی ساختمان هستند. با توجه به اینکه نور طبیعی در یک ساختمان اهمیت زیادی دارد، انتخاب شیشه ها در این جا معنا پیدا می کند.

هر چقدر شیشه ها شفاف تر و با کیفیت تر باشند، بهتر است. پس از آن عملکرد پنجره هاست که اهمیت دارد. یک پنجره مناسب امکان تهویه و گردش هوا در فضا را فراهم می کند. یک پنجره باید در عین سادگی به راحتی باز و بسته شود.

از همین رو باید در طراحی و شکل آن دقت داشته باشید. کارایی فاکتور مهم دیگری است که باید در زمان انتخاب در یا پنجره مورد توجه قرار گیرد. یک پنجره با کیفیت از نظر بهره وری انرژی به خوبی عمل می کند. پس از نصب آن باید هزینه های انرژی کاهش پیدا کند.

در حین محاسبه قیمت درب و پنجره upvc باید فاکتور بهره وری انرژی را در نظر داشته باشید. امنیت از اهداف استفاده از پنجره یا درب است. از همین رو باید پنجره هایی را انتخاب کنید که این ویژگی را داشته باشند.

بسیاری از تولید کنندگان و شرکت ها، محصولاتی با انواع قفل تولید می کنند که خیال شما را از نظر امنیت داخل ساختمان راحت کنند. در صورتی که قفل معمولی درب یا پنجره برای شما راضی کننده نباشد، می توانید از قفل ها و گزینه های اضافی هم استفاده کنید.

در آخر زیبایی از دیگر فواید یک درب یا پنجره است. پنجره ها در طراحی و با رنگ های متنوع و شیک قابل خریداری هستند. شما می توانید محصول دلخواهتان را متناسب با نیازتان خریداری کنید. سفارشی سازی گزینه ای است که تغییراتی در محاسبه قیمت درب و پنجره upvc تغییراتی ایجاد می کند.


قیمت پنجره یو پی وی سی 

آیا با ویژگی های شیشه های دوجداره و اهمیت استفاده از آن ها آشنایی دارید؟ همیشه دو لایه شیشه بهتر از یک لایه است. شیشه های دوجداره با قاب های مختلف برای ساخت درب و پنجره استفاده می شوند.

گاهی اوقات مشتریان از قیمت پنجره یو پی وی سی با شیشه های دوجداره شکایت می کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که در و پنجره ها در هزینه های انرژی نقش مهمی دارند. وقتی از هزینه های بی رویه انرژی جلوگیری شود، در بلند مدت شاهد کاهش هزینه ها خواهید بود.

علاوه بر آن با استفاده از این نوع شیشه ها در درب و پنجره می توانید از ورود سر و صدای بیرون به داخل ساختمان جلوگیری کنید. برای اینکه قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی را محاسبه کنید، باید اندازه درب و کیفیت شیشه ها را در نظر بگیرید. نحوه محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی متناسب با کیفیت و نوع درب و پنجره تفاوت می کند. 


انتخاب بهترین مواد اولیه

همانطور که در بالا اشاره کردیم، مواد اولیه مختلفی وجود دارد که پتانسیل ساخت درب و پنجره در آن ها وجود دارد. برای اینکه هر یک از درب و پنجره ها را انتخاب کنید، شرایط آب و هوایی محل ساختمان را بسنجید.

خصوصا اگر درب یا پنجره را در بخش بیرونی ساختمان نصب می کنید، این فاکتور اهمیت زیادی دارد. همانطور که درباره قیمت درب upvc صحبت کردیم، باید به این نکته هم اشاره کنیم که یو پی وی سی یکی از رایج ترین و محبوب ترین مواد اولیه برای ساخت در و پنجره است. این نوع درب بسیار سازگار و مطمئن است. 


انتخاب طرح دلخواه

معمولا قیمت upvc در طرح های رایج مناسب تر است. با این حال این نکته به این معنا نیست که نمی توانید طرح و ساختار مورد نظرتان را سفارش دهید. طرح های مختلف درب و پنجره برای استفاده در بخش های یک ساختمان به کار می آیند.

در ابتدا باید مشخص کنید که درب یا پنجره را در کدام بخش نصب خواهید کرد و بعد طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید. نحوه محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی در هر یک از این طرح ها متفاوت است.


انتخاب میزان عایق بندی

هر یک از درب و پنجره ها در عایق بندی سطح خاصی دارند. شما تا چه حد به عایق بندی و مصرف بهینه انرژی اهمیت می دهید؟ هر چقدر عایق بندی در یک درب یا پنجره بهتر و کارآمد تر باشد، هزینه های انرژی در طولانی مدت کاهش پیدا می کند.

این عایق بندی می تواند در قاب ها یا شیشه ها نمود داشته باشد. شما عایق بندی کدام بخش از پنجره را ترجیح می دهید. با پرداخت قیمت درب upvc با شیشه دو تا سه جداره این عایق بندی اثری چندین برابر خواهد داشت. 


انتخاب شیشه و رنگ

هر چقدر درب مقاوم تر و محکم تر باشد، از نظر ایمنی و کارکرد بهتر عمل خواهد کرد. در رنگ قاب ها یا شیشه ها تنوع گسترده ای وجود دارد؛ پس دست شما در انتخاب باز است. محاسبه قیمت درب و پنجره upvc با شیشه های خاص و محکم کمی تفاوت خواهد داشت. با این حال اطمینان خواهید داشت که هیچ سر و صدایی وارد ساختمان نمی شود و انرژی سرمایشی و گرمایشی از آن خارج نخواهد شد. 


اندازه درست 

یکی از گزینه هایی که بر قیمت پنجره تاثیر می گذارد، اندازه آن است. پنجره ها در اندازه های کوچک تا بزرگ قابل استفاده اند. هر یک از این اندازه ها برای جای خاصی به کار می آیند. اندازه های استاندارد را با دقت بررسی کنید و آن متناسب با اندازه درگاه انتخاب کنید.

برخی از افراد ترجیح می دهند که چند پنجره کوچک در کنار یکدیگر داشته باشند. گاهی اوقات پنجره های بزرگ و یک سره گزینه راحت تری محسوب می شوند. انتخاب هر یک از این دو گزینه کاملا به سلیقه و شرایط ساختمان بستگی دارد.

در صورتی که درب و پنجره های بزرگ انتخاب شماست، به جنس آن ها دقت کنید. درب و پنجره های بزرگ در عین سبک بودن باید کارآمد هم باشند. هر چقدر اندازه پانل ها بزرگ تر باشد، قیمت پنجره دوجداره upvc هم افزایش پیدا می کند. 


قیمت پنجره upvc

برای ساخت و یا بازسازی یک خانه به درب و پنجره توجه ویژه ای می شود. در صورتی که درب و پنجره را به درستی انتخاب کنید، تاثیر زیادی بر زیبایی و ظاهر خانه یا ساختمان شما خواهد گذاشت.

از همین رو بهتر است قیمت پنجره upvc را به عنوان بخشی از هزینه های دکوراسیون خانه یا ساختمان در نظر بگیرید. انتخاب یک درب یا پنجره ایده آل گاهی چالش برانگیز است. از همین رو باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید. در ادامه نکاتی را ذکر می کنیم که در انتخاب درب و پنجره با کیفیت و بررسی قیمت پنجره upvc به شما کمک می کند.


خرید پنجره upvc

پس از بررسی و محاسبه قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی نوبت به انتخاب می رسد. گاهی اوقات افراد از هزینه های بالای درب و پنجره های مختلف یو پی وی سی یا شیشه های آن ها شکایت می کنند.

برای اینکه یک درب یا پنجره با قیمت مناسب بخرید، باید فاکتور های خاصی را رعایت کنید. معمولا افزودنی هایی برای هر یک از درب و پنجره ها وجود دارند که در محاسبه قیمت درب و پنجره upvc اثر می گذارد.

هر یک از افزودنی ها مثل تزئینات را در صورتی که نیازی به آن ها ندارید، حذف کنید. معمولا طرح و شکل های مختلفی برای ساخت درب و پنجره ها وجود دارد. در صورتی که از طرح و سبک های رایج استفاده کنید، قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی کاهش پیدا می کند. 

در مقاله بالا درباره قیمت پنجره یو پی وی سی صحبت کردیم. همانطور که گفتیم یک درب یا پنجره یو پی وی سی برای ساختمان مزایای زیادی دارد. با استفاده از آن می توانید پول بیشتری در طول زمان ذخیره کنید و دمای داخل ساختمان را کاهش دهید.

درب و پنجره های یو پی وی سی انعطاف پذیری بالایی دارند. آن ها بسیار مقاوم اند و در شرایط آب و هوایی مختلف دوام می آورند. به یاد داشته باشید که در زمان خرید پنجره upvc عوامل مختلفی هستند که بر قیمت پنجره اثر می گذارند. به این منظور نیاز های خود را در نظر بگیرید و سپس متناسب با بودجه ای که دارید، انتخاب کنید.

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید

مقاله های مرتبط
×